Magdalena Iwaszkiewicz

mgr inż. Magdalena Iwaszkiewicz, dietetyk

Jestem absolwentką Technologii Żywności i Żywienia Człowieka w SGGW oraz studiów podyplomowych Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne w SGGW. W swojej pracy dyplomowej "Choroby metaboliczne ze szczególnym uwzględnieniem miażdżycy jako powikłanie otyłości" skupiłam się na konsekwencjach jakie niesie ze sobą otyłość oraz najskuteczniejszych metodach jej przezwyciężania. Jestem także Członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w warszawskich poradniach dietetycznych i przychodniach, w których udzielałam porad nie tylko pacjentom z nadwagą i otyłością, ale również każdej osobie, dbającej o swoje zdrowie.

Zajmuję się układaniem indywidualnych planów żywieniowych dopasowanych do Twoich potrzeb. Wiem, że tylko dieta dopasowana do Twojego stylu życia jak również upodobań kulinarnych ma szanse przynieść oczekiwane efekty.

Specjalizuję się w szczególności w odchudzaniu oraz dietoterapii osób cierpiących na różnego rodzaju schorzenia, w których żywienie odgrywa istotną rolę. Porady żywieniowe i dietetyczne skierowane są do osób z nadwagą i otyłością, niedożywieniem/anemią, alergią i nietolerancją pokarmową, celiakią, chorobą niedokrwienną serca, cukrzycą – każdego typu, hiperlipidemią, kamicą nerkową, marskością i stłuczeniem wątroby, nadciśnieniem tętniczym, niewydolnością nerek. Ponadto porady dietetyczne obejmują żywienie w: chorobie refluksowej i wrzodowej, dnie moczanowej, kamicy żółciowej, zaparciach.

Moimi pacjentkami są także przyszłe mamy, kobiety karmiące i dzieci.

Perfect Diet © 2010