Oferta i cennik

Pierwsze spotkanie z dietetykiem (cena 130zł)

To szczegółowa, trwająca godzinę rozmowa z dietetykiem, w trakcie której omawiany jest ogólny stan zdrowia, tryb życia, nawyki odżywiania oraz upodobania kulinarne.

Na pierwszej wizycie odbywa się pomiar: zawartości tkanki tłuszczowej, zawartości masy mięśniowej, zawartości wody w organizmie oraz podstawowej przemiany materii. Dietetyk ustala Twoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie, przeprowadza szczegółowy wywiad żywieniowy, koryguje błędy żywieniowe oraz ustala godziny spożywania posiłków.
Na podstawie tych informacji dietetyk opracowuje indywidualną, zbilansowaną dietę dla Ciebie w ciągu maksymalnie 7 dni.

BONUS: W ramach pierwszej wizyty przygotujemy dla Ciebie:

  • przykładowy jadłospis o ustalonej kaloryczności, dzięki któremu łatwiej określisz czy dana kaloryczność diety Tobie odpowiada ( w przypadku osób odchudzających się)
  • indywidualne zalecenia oraz listę produktów wskazanych i przeciwwskazanych w danej jednostce chorobowej ( w przypadku osób z jednostką chorobową)


Kolejne spotkania z dietetykiem

Odbywają się co 2 tygodnie: cena 0zł w ramach programu lub 100zł bez jadłospisów

Na tej wizycie:

  • wspólnie omawiamy dietę oraz analizujemy dotychczasowe rezultaty
  • przeprowadzamy pomiar składu ciała (tak jak na pierwszym spotkaniu)
  • otrzymujesz jadłospisy na kolejne tygodnie.


Aktualna promocja

Programy dietetyczne realizowane w poradni:

Program 1: cena 400zł 300zł
Obejmuje ułożenie dla Ciebie indywidualnie opracowanych jadłospisów na 4 tygodnie + w ramach programu przewidziane są 2 bezpłatne spotkania z dietetykiem 

Program 2: cena 600zł 500zł
Obejmuje ułożenie dla Ciebie indywidualnie opracowanych jadłospisów na 8 tygodni + w ramach programu przewidziane są 3 bezpłatne spotkania z dietetykiem 

Program 3: cena 700zł 600zł
Obejmuje ułożenie dla Ciebie indywidualnie opracowanych jadłospisów na 8 tygodni + w ramach programu przewidziane są 4 bezpłatne spotkania z dietetykiem + szablon jak samodzielnie układać jadłospis

Program 4: cena od 400zł
Obejmuje ułożenie dla Ciebie indywidualnie opracowanych jadłospisów na 2 tygodnie w jednostkach chorobowych tj niewydolność nerek, marskość wątroby, alergie pokarmowe i inne. W ramach programu przewidziane są 2 bezpłatne spotkania z dietetykiem.

Realizujemy również (cena do uzgodnienia)

  • szkolenia dla firm
  • wykłady dla grup indywidualnych
Perfect Diet © 2010