Pierwsza wizyta to spotkanie podczas którego przeprowadzany jest wywiad żywieniowy i wywiad zdrowotny oraz diagnoza z języka. Wykonywany jest pomiar składu ciała metodą BIA profesjonalnym analizatorem TANITA. Na podstawie zebranych danych opracowuję idealnie dopasowany jadłospis oraz indywidualne zalecenia żywieniowe. Pacjent otrzymuje: wyniki analizy dotychczasowego sposobu odżywiania,  wynik pomiaru składu ciała, indywidualne zalecenia żywieniowe oraz dobowy przykładowy jadłospis o danej kaloryczności wysyłany po spotkaniu.

Przed pierwszą wizytą zastanów się jakich produktów nie lubisz a co lubisz szczególnie. Na pierwszą wizytę zabierz wyniki badań wykonane w przeciągu pół roku. Jeżeli w ostatnim czasie nie miałaś/-eś wykonywanych badań, na wizycie zastanowimy się czy i jakie warto zrobić.

W celu łatwiejszego wdrożenia zaleceń żywieniowych możesz wykorzystać jadłospis, który zostanie specjalnie dla Ciebie ułożony.  Więcej informacji: Cennik

Kolejna konsultacja to spotkanie podczas którego kontrolujemy efekty wyznaczonych zadań, badamy się na analizatorze składu ciała, omawiamy dalszy przebieg terapii, motywujemy i edukujemy.